CEREC

CEREC bir bilgisayar sistemidir ve Cerec sistyem ile yapılan dolgular bilinen en son teknolojik işlemlerdir. Bu sistem ile 3 boyutlu dijital ölçü alınır.Bilgisayar ortamına aktarılan veriler, öncelikle model olarak dizayn edilir. Tasarımlar CEREC sisteminin ‘milling’ üniteleri ile üretilir. Tüm iş akışı dijital ortamda işlenmesi sebebi ile teknik hassasiyet kaybı oluşmaz ve dijital ortamda arşivlenir. Zaman ve konfor sağlar. Tek seansta tüm işlem biter.Dijital yapıldığı için hata payı neredeyse sıfırdır. Mikron düzeyinde hassasiyet ile çalışır.

Standart dolgular  büyük madde kaybı olan dişlerde yeterli başarıyı gösteremezler ve uzun ömürlü olmazlar. Bu dişlere kaplama yapılmak istenirse de gereksiz yere diş kesilecek ve kişi doğal dişi yerine kaplama kullanmak zorunda kalacaktır.

 

Tek Seans Diş Hekimliği konsepti içinde, CAD CAM sistemi ile muayenehane ortamında porselen dolgu üretilmesi ve 1-2 saat içinde hastaya uyumlanması da mümkündür. Bu suretle hazırlanan porselen dolgu, bondingleme denilen özel yapıştırma sistemi ile dişe yapıştırılır.

Bizi  0 252 413 0 200 numaralı telefon ile arayabilir,  info@dentamaris.com adresine mail atabilir, veya linke tıklayarak  Whatsapp  mesajı atabilirsiniz.

Diğer Tedavilerimiz

IMPLANT
IMPLANT Tedavimiz hakkında bilgi alın.
İNCELEYİN
LAZER
LAZER Tedavimiz hakkında bilgi alın.
İNCELEYİN
GÜLÜŞ DİZAYNI
Gülüş Dizaynı hakkında bilgi alın.
İNCELEYİN
BEYAZLATMA
Diş Beyazlatma hakkında bilgi alın.
İNCELEYİN